Рятівники – у повній бойовій готовності
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 15-09-2017, 10:24
Переглядів: 83

    Їхня професія надзвичайно важлива та по-своєму непроста. Це навіть не професія, а спосіб життя, адже рятівники постійно перебувають в очікуванні тривоги і готові негайно прийти на допомогу. Тож мусять, як справжні бійці, бути у добрій фізичній формі та володіти спеціальними навиками.

  Напередодні професійного свята начальник районного сектору УДСНС України у Чернівецькій області Михайло Миколайович Співак розповідає:

   - Цього року значно збільшилася кількість пожеж у районі. Якщо за 12 місяців минулого року було зареєстровано 23 пожежі, то лише за 9 місяців поточного року з різних причин виникло 24 пожежі. Працівники державної пожежно-рятувальної частини № 6 успішно справляються із виконанням обов’язків, постійно працюють над підвищенням кваліфікаційного рівня. Значною підмогою задля покращення нашої роботи стала нова пожежна машина КАМАЗ, яку ми отримали завдяки директору НПП «Черемоський» Василю Мельнику. Керівник нацпарку передав нам машину, яку не так давно придбали для їхньої організації. Але, врахувавши нагальну необхідність, вирішили, що пожежний автомобіль у руках рятівників служитиме цілому району. За сприяння у цій важливій справі ми щиро дякуємо Василю Мельнику, а також заступнику голови районної ради Володимиру Різаку, голові райдержадміністрації Миколі Савчуку, першому заступнику голови РДА Михайлу Ямницькому.

    Також рятівники нещодавно отримали кошти згідно районної програми розвитку цивільного захисту району. На 30 тисяч гривень закупили спеціальні чоботи, які витримують високу температуру до тисячі градусів. Для виконання професійних завдань наявність спецодягу та взуття має неабияке значення.

    Звісно, у роботі не обходиться без труднощів. Гірська місцевість значно ускладнює виконання завдань рятівників. Чим далі в горах знаходиться об’єкт, де трапилася пожежа, тим більше часу потрібно для приїзду до місця події. Тому не завжди вдається повністю врятувати майно, але розповсюдженню вогню рятівники завжди запобігають.

   Поки що державна пожежно-рятувальна частина № 6 приходить на допомогу всьому району, незважаючи на те, що створено вже три об’єднані територіальні громади. Потрібен ще певний відрізок часу, щоб у громадах створили свої пункти порятунку.

 У штаті районного сектору УДСНС тепер працюють 22 людей, кожному керівник дякує за сумлінну працю, а також відмічає, що День рятівника – це свято і колишніх вогнеборців. З нагоди професійного свята – вітання й пошана ветеранам праці та ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Нехай буде мирне небо над головою і побільше тільки радісних подій у житті!

   Любов МАРШАВКА.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет