За сучасними верстатами працюють досвідчені спеціалісти
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 15-09-2017, 10:20
Переглядів: 72

   Для того, щоб максимально ефективно використовувати лісосировину, її потрібно переробляти на різнофункціональних верстатах та іншому сучасному обладнанні. У ДП «Путильський лісгосп» переробка ведеться на трьох деревообробних цехах, один із яких функціонує в селі Селятин. Пилорама № 3 працює близько двадцяти років. За цей час оновлювалися не тільки кадри, а й обладнання. Тож нині сімнадцять кваліфікованих працівників на чолі із старшим майстром Петром Пилиповичем Чепілем працюють за п’ятьма багатофункціональними верстатами. Стрічкова рама ВСГ-1200, багатопильний верстат MBS-75, обрізний станок LTM-1-100, торцювальний верстат OMAC-500, верстат ЛРВ-1 забезпечують виробництво товарної продукції на належному рівні. Гарного результату вдається досягти завдяки досвідченості працівників та забезпеченим умовам праці. Середньомісячна зарплата працівників складає 7080 гривень.

   Об’єми переробки сировини досить високі. З початку цього року вдалося переробити 3602 кубометрів лісосировини та виготовити продукції, яку постачають на зовнішній та внутрішній ринки, на суму 5 мільйонів 688 тисяч гривень. Таким чином рентабельність переробки даного деревообробного підрозділу складає 10 %, що відповідає рівню переробки по підприємству в цілому.

   На території пилорами № 3 функціонує пожежна частина, яка укомплектована пожежним автомобілем ГАЗ-66, що постійно знаходиться у справному технічному стані та завжди готовий до екстрених виїздів. Рятувальник Юрій Антемюк постійно проводить сервісне обслуговування пожежного автомобіля та огляд решти інвентаря – мотопомпи, всмоктуючих рукавів та викидних шлангів. Головний лісничий ДП «Путильський лісгосп» Михайло Юрійович Юрбаш відмічає професіоналізм і відповідальність у роботі працівників пилорами № 3 і пожежної частини та зазначає, що саме такий підхід до роботи формує успіх у діяльності усього лісового господарства.

   Людмила ФЕДЮК.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет