Прямуємо до високих досягнень і звершень
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 12-09-2017, 15:48
Переглядів: 107

   У Путильській гімназії панує своєрідна аура, яка виокремлює її серед закладів, бо це – храм науки, творчого пошуку, в якому кожен педагог, гімназист має можливість виявляти і реалізувати здібності й таланти.

   Саме тому гімназисти та їхні наставники мають високі досягнення на районному, обласному, Всеукраїнському і міжнародному рівнях. Лише цього року 12 гімназистів вибороли призові місця в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Це Надія Псарюк – І місце, Мар’яна Самотюк, Станіслав Слижук, Олександра Горбан, Ангеліна Логош, Юлія Генкул, Ангеліна Безиль, Мар’яна Дутчак, Мар’яна Псарюк, Вікторія Кричун, Тетяна Лейба, Наталія Чорнеюк – ІІ та ІІІ місця.

   Надія Псарюк стала дипломантом Всеукраїнського етапу конкурсу і лауреатом премії Вижницької райдержадміністрації імені Михайла Іванюка.

Справжнім тріумфом стала перемога Ангеліни Логош у Міжнародному конкурсі з українознавства. Її науково-дослідницька робота «Магія води у гуцульській обрядовості» викликала справжнє захоплення.

   Вперше в історії району Ангеліна Безиль виборола І місце у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «Юніор-дослідник».

   А серед наймолодших гімназистів учениця 1(5)класу Анна Поп'юк перемогла у районних етапах і посіла ІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і ІІІ місце в обласному конкурсі імені Тараса Шевченка. Усі випускники успішно склали ЗНО, вступили на навчання у вузи України і Польщі.

   В усіх досягненнях – велика частка праці вчителів, які ставлять перед собою мету виплекати особистість, здатну діяти в умовах демократичного суспільства. Педагогічний колектив спраглий до всього нового, завжди стоїть на крок попереду, налаштований на позитивні зміни. Відрадно, що матеріали педагогів гімназії мають восьме рейтингове місце із 436 учасників Всеукраїнського конкурсу «Школа – джерело талантів».

   Директор гімназії С. М. Дячук та заступник Г. Я. Колежук вибороли перше місце у Всеукраїнському конкурсі «Творчий вчитель – обдарований учень» у номінації «Психологічний супровід обдарованості», а кабінет української мови та літератури (завідувач Г. В. Велічко) нагороджений дипломом ІІ ступеня за перемогу в обласному етапі конкурсу на кращий кабінет предметів суспільно-гуманітарного профілю.

   Падаємо і піднімаємось, ризикуємо і перемагаємо, помиляємось і робимо висновки, аналізуємо, думаємо, працюємо на перспективу, любимо і страждаємо, а отже – живемо. Наша гімназія не готує до життя, вона і є життям, у якому живе особистість, оволодіваючи ключовими життєвими компетентностями, без яких неможлива її інтеграція у мінливий світ.

   Ганна КОЛЕЖУК, 

заступник директора з наукової роботи Путильської гімназії.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет