У нас зростають майбутні фотомитці
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 12-09-2017, 15:39
Переглядів: 70

   З 22 по 25 серпня в місті Кременчук Полтавської області проходив традиційний 16-ий Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів «Ми – діти України», що організовує Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської  молоді та Кременчуцький  міський центр позашкільної освіти.

   У конкурсі брали участь понад сімдесят учасників, які приїхали з Вінницької, Дніпропетровської, Сумської, Запорізької, Івано-Франківської, Хмельницької, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Черкаської та Чернівецької областей.   

   Учасники ділилися набутим у гуртковій роботі досвідом та брали участь в організованих майстер-класах. Загалом юні фотографи представили на конкурсі понад 250  фоторобіт. А конкурсанти фото-, відео-бліцу продемонстрували 56 робіт на тему «Репортажна зйомка», що проходила на Сорочинському ярмарку.

   Цього  року Путильський  районний центр дитячої та юнацької творчості на фестивалі-конкурсі представляли  двоє вихованців фотогуртка «Об’єктив» та керівник Валентин Миколайович Гончарюк. У Кременчуку демонстрували свої роботи у різних фотожанрах десятикласник Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Владислав Скрипчук та семикласниця Путильської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Олена Маршавка. За результатами конкурсу Владислава Скрипчука нагородили  двома дипломами  за перше місце і одним дипломом за друге місце. А Олена  Маршавка здобула диплом за перше місце, два дипломи за друге місце та три дипломи за третє місце. Команда Путильського РЦДЮТ посіла перше загальнокомандне місце та отримала грамоту, кубок і медаль.

   Окрім конкурсної програми, учасники фестивалю взяли участь у міському параді вишиванок, побували на екскурсії по місту Кременчук,  переглянули визначні художні фільми.

  Поїздку дітей до Кременчука проспонсорували батьки, тому дирекція центру висловлює їм вдячність.

Любов НАГОРНА,

методист районного центру дитячої та юнацької творчості.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет