Зустрічалася дружня освітянська родина
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 1-09-2017, 09:56
Переглядів: 90

   У середу, 30 серпня, відбулася щорічна педагогічна конференція за участю працівників освіти, органів районної влади та місцевого самоврядування. Традиційно перед початком нового навчального року педагогічні колективи підводять підсумки діяльності, обмінюються досвідом та окреслюють плани на майбутнє.

  

   Кожна їхня добра справа – на користь підростаючого покоління та благо української держави. Саме вчителі чи не найпершими поринають у світ повсякденних змін, щоб дати дитині знання, тотожні з вимогами сьогодення. Адже від цього залежить, яку позицію займатиме дитина у суспільстві.

   Зі словами привітань напередодні першовересня до присутніх звернулися в. о. завідувача сектора в сфері управління освітою РДА Світлана Горбан, голова райдержадміністрації Микола Савчук та голова районної ради Микола Шевчук. Вони побажали педагогам гарного початку нового навчального року, плідної праці та вдячних учнів. Ноткою душевного щему прозвучали шістдесят разів стрілки годинника, бо не маємо права забувати, що поки по цей бік на шкільному подвір’ї лунає дзвінкий дитячий сміх, то десь там, на сході України, замість храму науки стоять руїни.

   Завершилася зустріч урочистим врученням відзнак педагогам та окремим керівникам структурних підрозділів за сумлінну працю, професіоналізм і творчі досягнення. А гарного настрою на цьому чудовому святі, мабуть, найбільше додавали квіти, що гармонійно переливалися з яскравими учительськими вишиванками.

  Марина ЮРЧЕНКО. 

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет