Ласкаво просимо на «Шовкову косицю»!
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 4-08-2017, 10:15
Переглядів: 111

   Цієї неділі, 6 серпня, на родинному обійсті Юрія Федьковича у Путилі відбудеться традиційне літературно-мистецьке свято «Шовкова косиця». Дійство розпочнеться з покладання квітів до пам’ятника буковинського письменника об 11-ій годині на центральній площі селища. Після святкової ходи організатори свята запрошують бажаючих на садибу.

   Упродовж дійства гості зможуть переглянути виставку робіт народних умільців Путильщини, придбати літературні чи періодичні видання про наш край. Також для поціновувачів слова і пісні звучатиме літературно-музична композиція «Отут я, брате мій, родився», між тим буде чудова нагода поспілкуватися з поетами-початківцями, досвідченими літературознавцями, поетами та письменниками Буковини. А творчі колективи фольклорного жанру пропагуватимуть неповторні українські традиції.

   Після урочистої частини для присутніх проведуть змістовну екскурсію музеєм Юрія Федьковича. Бо саме в цих стінах, що пройняті побутом і творчими віяннями письменника, інколи народжуються поетичні рядки і пахне історією.

Вл. інформ.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет