Розтоківська школа виборола «срібло»
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 10-04-2017, 10:10
Переглядів: 198

на VІІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2017» та Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu». Так оцінили презентацію директора школи Віри Пасарюк в номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота».

   Виставки проходили 16-18 березня в Києві за участю Голови ВРУ Андрія Парубія, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, Президента національної академії педагогічних наук України і НАПН України Василя Кременя. 796 учасників із України та 15 інших держав представили 98 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ, 16 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій, 545 установ післядипломної та неперервної освіти, обласних і міських управлінь (департаментів) освітою, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, 110 професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти, 16 виробників та постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм та рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

   Освітяни Буковини взяли участь у ряді заходів на освітню тематику. Адже сьогодні школа виконує важливе соціальне замовлення суспільства – формує громадянина–патріота, здатного розбудувати суверенну Україну, плекає творчу особистість із високим рівнем інтелектуального й духовного розвитку, здатну забезпечити поступ нації.

   Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. 

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет