Реакція є, значить, факт має місце
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 6-02-2017, 15:53
Переглядів: 192

Громадська активність і елементарна людська небайдужість завжди радують. Особливо ж у теперішній складний час. Та небайдужість буває всякою... Підтвердженням цього є неоднозначний телефонний дзвінок, зроблений активною громадянкою села Конятин з необґрунтованими претензіями до журналістів, які нещодавно здійснили виїзну редакцію в село і оприлюднили результати поїздки у газеті «Карпати» № 5 від 3 лютого 2017 року (стаття «Нові ідеї за старими стінами»).

   Вже 6 лютого у сторону редакції пролунали необґрунтовані наклепницькі закиди про замовний характер роботи журналістів; про те, що інші проблеми не описали, а побачили лише негатив у роботі одного з магазинів; що після публікації авторитет закладу і власника зведений до нуля; що журналісти мали попередити власника перед тим, як зайти до магазину; що треба було порадитися з власником чи оприлюднювати побачене…

   Можливо, таких «що» було б ще і ще. Бо абонент, очевидно,  розраховував лише на те, що слухати мають тільки його. Та від редакції прозвучала слушна пропозиція офіційно розповісти «свою правду». Сьогодні абсолютно прийнятною і нормальною є співпраця у формі відкритого діалогу. Тим більше, якщо людина має що сказати у відповідь. До речі, у відповідь нашому абоненту редакція також має що сказати, але першочергово, поважаючи думку кожного громадянина, надає можливість у письмовому дописі обґрунтувати власну точку зору. Зрозуміло: скільки людей, стільки й думок. Для журналістів, наприклад, сумнівно прозвучали слова про те, що після їхнього візиту авторитет магазину знизився. Вони також є громадянами, які мають право скористатися послугами будь-якої сфери діяльності і авторитет закладу з собою в торбу не забрали… Тож яким насправді був той авторитет? Питання залишається відкритим.

Вл. інформ.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет